Інтерфакс-Україна
12:33 21.10.2019

Депутати від "Слуги народу" провалили голосування в профільному комітеті законопроекту про скасування корупційної схеми у сфері оцінки нерухомості

2 хв читати
Депутати від "Слуги народу" провалили голосування в профільному комітеті законопроекту про скасування корупційної схеми у сфері оцінки нерухомості

Комітет ВР з питань фінансів, податкової та митної політики минулої п'ятниці, 18 жовтня, не підтримав законопроекту "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості" (№2047-д).

"Підтверджую: нам не вдалося підтримати законопроект. За нього проголосували в повному складі представники фракції "Голос". "Слуги народу" дали лише п'ять голосів. Решта членів фракції проголосувала проти або утрималася. Вважаю це рішення помилкою, яку складно пояснити", - написав у Facebook голова комітету Данило Гетманцев ("Слуга народу").

При цьому він висловив переконання, що фракція зробить висновки і виправить помилки.

"Наша фракція проходить випробування, які не кожному депутату пройти під силу... Упевнений, фракція такі висновки зробить і помилки виправить. Не просто упевнений - знаю. Говорив із цього приводу з Давидом Арахамією. Не думаю, що є хоч якийсь привід для розчарувань у всій політичній силі. Так загартовується сталь. А схеми ми все одно ліквідуємо", - написав він.

Як повідомлялося, зазначений законопроект пропонує вилучити приватні електронні майданчики з процедури реєстрації та перевірки реєстрації інформації звітів про оцінку об'єктів нерухомості.

"Таким чином, оцінювачі та нотаріуси разом із суспільством будуть звільнені від необхідності платити приватним електронним майданчикам за нав'язані їм "послуги", а майданчикам буде перекрито канал безпідставних надприбутків за рахунок українців, що бажають відчужити свою нерухомість", - йдеться в пояснювальній записці до документа.

Він передбачає відключення всіх авторизованих електронних майданчиків від Єдиної бази даних звітів про оцінку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА