Інтерфакс-Україна
07:46 14.09.2019

Чалий: візит Зеленського в США міг відбутися після інавгурації

1 хв читати
Чалий: візит Зеленського в США міг відбутися після інавгурації

Візит президента України Володимира Зеленського в Білий дім міг відбутися відразу після інавгурації, вважає колишній посол України в США.

"Скажу так: якби в перші два тижні почули мої поради, то візит б уже був. Відразу, відразу", - розповів Чалий в інтерв'ю "Голосу Америки".

За його словами, має відбутися коротка зустріч (двох президентів - ІФ) протягом Генасамблеї ООН в Нью-Йорку.

"Це не замінить повноцінного візиту до Вашингтона в Білий дім. І не тільки зустрічі з президентом США, а й візиту до Конгресу, зустрічі з республіканцями і демократами", - підкреслив він.

Чалий зазначив, що, за ініціативою Офісу президента, посольство України в США не займається організацією візиту Зеленського в Вашингтон.

"У липні протягом свого візиту до Вашингтона секретар РНБО Олександр Данилюк і помічник президента Андрій Єрмак сказали, що не потребують допомоги посольства і самі будуть займатися підготовкою візиту", - розповів Чалий.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА