Інтерфакс-Україна
16:46 31.08.2019

Київ і Варшава виступають за енергетичне співробітництво в трикутнику Польща–США–Україна

1 хв читати
Київ і Варшава виступають за енергетичне співробітництво в трикутнику Польща–США–Україна

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна і Польща підтримують енергетичну співпрацю в трикутнику Польща – США – Україна.

"Ми одночасно виступаємо за диверсифікацію джерел енергопостачання, а також за енергетичне співробітництво в трикутнику Польща – США – Україна", - сказав Зеленський на спільній з президентом Польщі Анджеєм Дудою прес-конференції у Варшаві в суботу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА