Інтерфакс-Україна
08:33 21.08.2019

США та Румунія висловилися проти будівництва "Північного потоку 2"

1 хв читати
США та Румунія висловилися проти будівництва "Північного потоку 2"

Президенти США та Румунії Дональд Трамп і Клаус Йоганніс підтвердили, що виступають проти будівництва "Північного потоку 2".

"США та Румунія визнають, що енергетична безпека - це національна безпека. Ми наголошуємо на нашій опозиції "Північному потоку 2" та іншим проектам, які ставлять наших союзників і партнерів в енергетичну залежність від Росії", - йдеться в спільній заяві, поширеній Білим домом за підсумками візиту до Вашингтона глави румунської держави.

У ній наголошується, що "Румунія володіє достатніми ресурсами природного газу, які потенційно дають змогу нарощувати добробут наших країн і підвищувати енергетичну безпеку Європи".

Сполучені Штати і Румунія домовилися розглянути питання про участь США в поліпшенні інвестиційного клімату в Румунії "в інтересах обох країн".

Сторони також закликали відповідні галузі своїх країн до тісної співпраці, щоб "надати підтримку реалізації цілей Румунії у сфері розвитку цивільної ядерної енергетики", йдеться у заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

Пісторіус: Враховуючи триваючу агресію РФ, мир в Україні, схоже, недосяжний у найближчому майбутньому

Поворозник продовжить обіймати посаду першого заступника мера Києва після звільнення з посади в КМВА - КМДА

Нацбанк спрямував запит до МІБ щодо витрат "Справи громад" та БФ Порошенка на ЗСУ, стверджують у "Євросолідарності"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА