Інтерфакс-Україна
17:02 14.07.2019

До переговорів з президентом РФ потрібно дуже добре готуватися і не мати ілюзій про якісь поступки з боку Кремля - Смешко

2 хв читати
До переговорів з президентом РФ потрібно дуже добре готуватися і не мати ілюзій про якісь поступки з боку Кремля - Смешко

До переговорів з президентом Росії Володимиром Путіним потрібно добре готуватися і не мати ніяких ілюзій, бо з того боку не буде жодних поступок, заявив лідер партії "Сила і Честь" Ігор Смешко.

"До розмови з президентом Російської Федерації треба дуже серйозно готуватися. Безумовно, контакти потрібні, потрібно вести переговори, але до них треба готуватися. З часів Олександра III в Російській Федерації все вище керівництво сповідує формулу: у нас немає друзів, крім армії і флоту. Росія розуміє тільки силу. І якщо за твоєю спиною не стоїть сильної економіки, сильної армії, сильної дипломатії і сильної інформаційної політики, то треба дуже ретельно готуватися", - зазначив Смешко в ефірі ток-шоу "Опозиція" на телеканалах "Наш" і "Україна".

Він нагадав, що в Україні на сьогодні, - відповідно до Конституції і законів, - постановою Верховної Ради від 6 липня 2010 року визначено фактор дипломатії щодо захисту суверенітету і державної цілісності України - це Будапештський меморандум. І ця постанова має силу закону.

"Очевидно, що ця розмова (між Зеленським і Путіним – ІФ) готувалася. Очевидно, її потрібно було проводити. Якщо радити, якби у мене запитали: треба дуже-дуже добре готуватися до цих переговорів і не мати ніяких ілюзій, бо з того боку не буде жодних поступок, ні на йоту. На безкорисливу допомогу Україні даремно сподіватися", - наголосив політик.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА