Інтерфакс-Україна
21:14 02.07.2019

Співпраця з МВФ залишається пріоритетом для влади України - Зеленський на зустрічі з першим заступником голови Фонду Ліптоном

2 хв читати

Президент України Володимир Зеленський у Торонто (Канада) під час зустрічі з першим заступником директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Девідом Ліптоном наголосив, що співпраця з МВФ залишається пріоритетом для української влади.

"Ми хочемо продовжувати наші відносини з МВФ. Я наголошую на цьому", - цитує Зеленського прес-служба глави держави у вівторок ввечері.

Президент зазначив, що Україна досягла макроекономічної стабільності, але цього поки що мало. "Ми будемо робити все, щоб Україна процвітала", - зазначив Зеленський і додав, що важливим завданням для української влади є економічний розвиток.

"Він також наголосив, що гарантує незалежність Національного банку України", - йдеться в повідомленні.

Глава держави висловив сподівання, що Верховна Рада наступного скликання, яка буде обрана на позачергових парламентських виборах 21 липня, прийматиме реформаторські закони.

Президент зазначив, що Україна налаштована проводити важливі реформи, спрямовані на сталий економічний розвиток. Зокрема мова йде про реформу правоохоронних органів, енергетичної сфери, великої приватизації і ринок землі. Він також повідомив про скасування понад 160 застарілих указів, які чинили тиск на бізнес.

Зеленський констатував, що сьогодні економіка України зростає на 2-3% на рік, але цього недостатньо, тому що суспільство вимагає більшого.

"Глава держави запросив делегацію МВФ відвідати Київ з метою досягнення робочої домовленості за новою програмою. Президент пропонує здійснити такий візит невідкладно після формування нового уряду", - поінформували в прес-службі Зеленського.

Глава Української держави з 1 по 3 липня перебуває в Канаді з робочим візитом. Згідно з програмою візиту, він візьме участь у роботі міжнародної конференції з підтримки реформ в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА