Інтерфакс-Україна
18:12 01.07.2019

Новий голова Одеської ОДА матиме взяти під особистий контроль розслідування пожежі, на якій загинули четверо дітей, - Зеленський

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський назвав одним із перших завдань для нового керівника Одеської обласної державної адміністрації особистий контроль розслідування пожежі в приватному житловому будинку, де загинули четверо дітей.

"Одне з перших завдань для нового очільника Одеської ОДА – взяти під особистий контроль з’ясування причин цієї трагедії та унеможливлення подібних випадків у майбутньому", - наводить слова Зеленського Офіс президента в мікроблозі у Twitter.

Як повідомлялося, 1 липня в c.Чорна Окнянського району Одеської області під час пожежі в приватному житловому будинку загинули четверо дітей.

26 червня Кабінет Міністрів на засіданні підтримав призначення восьми голів ОДА, чиї кандидатури запропонував президент Зеленський. Зокрема, головою Одеської ОДА пропонувалося призначити Андрія Андрейчикова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пропозиція щодо асоційованого членства України в ЄС має раціональне зерно – голова євроінтеграційного комітету Ради

ЦВК зареєструвала Левуса народним депутатом

Безвіз довів, що Україна здатна досягати великих цілей, – Порошенко про перспективу членства в ЄС

Рада підтримала переговорний процес про набуття Україною членства в ЄС

Європейські лідери хочуть обговорити з Трампом на G7 перспективи переговорів РФ і України – ЗМІ

Безвіз став доказом здатності України до реформ і руху до ЄС - Порошенко

Стубб відмовився виступати в ролі посередника у переговорах між ЄС та Росією

МЗС України: Вважаємо неприпустимим використання походження польського заступника міністра науки Шептицького як приводу для випадів у його бік

Туск відреагував на антиукраїнські та ксенофобські заяви в Сеймі

Результати виборів у Вірменії відкривають Україні шлях до розширення впливу в регіоні – голова комітету Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА