Інтерфакс-Україна
15:41 26.06.2019

Зеленський наголошує на необхідності заходів щодо недопущення виникнення НС на складах та арсеналах з боєприпасами

1 хв читати
Зеленський наголошує на необхідності заходів щодо недопущення виникнення НС на складах та арсеналах з боєприпасами

Президент України Володимир Зеленський звертає увагу Генерального штабу Збройних сил України на необхідність вжиття заходів, спрямованих на недопущення виникнення на арсеналах, базах і складах надзвичайних ситуацій.

"Насамперед ідеться про запобігання диверсіям і терактам", - сказав він за підсумками заслуховування доповіді начальника Генштабу - головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака в середу, повідомляє прес-служба президента.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА