Інтерфакс-Україна
12:18 20.06.2019

Зеленський готовий зустрітися з батьком Катерини Гандзюк

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський відповів на відкритий лист батька загиблої активістки, радниці мера Херсона Катерини Гандзюк Віктора Гандзюка і сказав, що готовий із ним зустрітися.

"Доброго дня. Давайте зустрінемось в АП. З вами з’єднається Марія", - написав президент у коментарі під публікацією Гандзюка уFacebook.

Як повідомлялося, Віктор Гандзюк заявив про необхідність проведення закритої зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським для обговорення перебігу розслідування вбивства його дочки.

"Я хочу зустрітися з президентом разом із тими, хто весь час не дає забути про вбивство Каті. Не для піару. Нам потрібна зустріч без камер та журналістів. У нас є дуже важлива розмова і в нас всього одна мета - покарати винних у вбивстві", - написав Віктор Гандзюк у своєму відкритому листі главі держави в соцмережі Facebook.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА