Інтерфакс-Україна
15:14 17.06.2019

Зеленський переконаний, що розпустив ВР законно і за запитом суспільства, не має наміру впливати на КС

1 хв читати
Зеленський переконаний, що розпустив ВР законно і за запитом суспільства, не має наміру впливати на КС

Президент України Володимир Зеленський упевнений у законності виданого ним указу про розпуск Верховної Ради та позачергові вибори парламенту, і не має наміру впливати на Конституційний Суд під час розгляду його указу.

"Мені здається, що рішення Конституційного Суду буде однозначним. Я вважаю, що ми всі робили згідно із законом. Я розпустив Раду і згідно із законом, і за запитом суспільства, і думаю, що таке рішення і буде. Я навіть і не думаю, що буде інше рішення", - сказав він у понеділок у Парижі, відповідаючи на відповідне запитання журналістів.

На запитання про те, як він реагуватиме, якщо теоретично КС визнає указ про розпуск ВР неконституційним, Зеленський відповів: "Давайте дочекаємося рішення. Вони і так затягують, мені здається. Але головне, що я не хочу впливати на суд".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА