Інтерфакс-Україна
11:43 25.04.2019

Радник Зеленського Абромавичус заявляє про необхідність перезавантаження АМКУ та НКРЕКП

1 хв читати
Радник Зеленського Абромавичус заявляє про необхідність перезавантаження АМКУ та НКРЕКП

Радник Володимира Зеленського та екс-глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) Айварас Абромавичус заявляє про необхідність перезавантаження Антимонопольного комітету України (АМКУ) і Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

"Початкові кроки (новообраного президента - ІФ) будуть прості й досить популярні... Обов'язково, що стосується НКРЕКП і АМКУ ... Реально ніякої незалежності в цих двох найважливіших органів не було. Всі - ставленики керівництва, що йде, і є повне розуміння, що ці дві інституції мають бути цілком незалежними", - сказав він під час заходу Європейської Бізнес Асоціації New 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns у Києві в четвер.

Серед інших перших кроків В.Зеленського на президентській посаді він також назвав просування низки законодавчих ініціатив, зокрема законопроекту про імпічмент президента, "кнопкодавство", а також про Службу фінансових розслідувань (СФР) і вилучення функції економічних розслідувань з повноважень правоохоронних органів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА