Інтерфакс-Україна
16:08 10.04.2019

Смешко не погодиться на посади ні від Зеленського, ні від Порошенка

1 хв читати
Смешко не погодиться на посади ні від Зеленського, ні від Порошенка

 Екс-кандидат у президенти України, колишній глава Служби безпеки України Ігор Смешко не проводить переговорів про майбутні посади зі штабами кандидатів Петра Порошенка та Володимира Зеленського, які вийшли до другого туру президентських виборів, заявила прес-секретар політика Зоя Загородня в коментарі інтернет-виданню "Українська правда".

"Насправді Ігор Петрович (Смешко - ІФ) не погоджувався і не приймав жодних пропозицій від жодного з кандидатів", - сказала вона в середу.

Прес-секретар зазначила, що І.Смешко і в майбутньому не погодиться на жодні посади від кандидатів, які пройшли до другого туру виборів, пише видання.

Раніше в ЗМІ з посиланням на представників команди В.Зеленського з'явилася інформація про можливі призначення на низку посад у разі перемоги кандидата на виборах президента України. Так, І.Смешку пророкували кандидатуру глави СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА