Інтерфакс-Україна
08:05 06.04.2019

Дипломатичні інтереси США в Венесуелі представлятиме Швейцарія

2 хв читати
Дипломатичні інтереси США в Венесуелі представлятиме Швейцарія

В умовах розірваних дипломатичних відносин між США і Венесуелою представником американських інтересів у країні стане Швейцарія, повідомляє держдепартамент США.

У п'ятницю Швейцарія і США підписали відповідну угоду.

"США висловлюють глибоку вдячність Швейцарії за те, що вона погодилася взяти на себе цю важливу функцію, допомагати американським громадянам", - йдеться в повідомленні держдепу.

"Поки ця угода не набула чинності, громадяни США, що знаходяться в Венесуелі, яким потрібна термінова допомога, можуть там, де це можливо, звернутися до посольств та консульств США в сусідніх країнах", - зазначає відомство.

Держдепартамент підкреслює, що нині громадянам США не рекомендовано приїжджати до Венесуели, а тих, хто там знаходиться, закликають покинути країну.

У середині березня венесуельська влада заявила, що американським дипломатам, які залишаються в країні, необхідно покинути країну в 72 години.

У повідомленні зазначалося, що "перебування дипломатичного персоналу США на венесуельській території становить ризик для миру, цілісності і стабільності в країні".

"Уряд Венесуели, водночас, інформує про наявність волі до відновлення переговорів щодо заснування місій інтересів, які повинні проходити під егідою відповідних представництв при ООН", - йшлося в комюніке.

У кінці січня президент Венесуели Ніколас Мадуро оголосив про розрив дипвідносин з США і наказав американським дипломатам залишити Венесуелу. У Каракасі залишився невеликий контингент, завданням якого було ведення переговорів про заснування місій інтересів. Ці переговори не увінчалися успіхом.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп і Венс не втручаються у вибори в Угорщині – посол США в ЄС

Нардеп Герасимов повідомив про плани створення ВЦА в Південноукраїнську, де розташована АЕС

Політологи скептично оцінюють результат операції США в Ірані: Україна має змінити формат переговорів

Трамп: Віткофф і Кушнер вирушать до Пакистану на переговори з Іраном

РНБО про експорт озброєння країнам Затоки: прагнемо побудувати цілісну екосистему, а не просто експортувати готову продукцію партнерам

Україна пропонує Сирії пшеницю в обмін на фосфати та співпрацю у сфері безпілотних систем

Сибіга вшанував пам'ять жертв геноциду в Руанді та провів паралелі з агресією РФ

Угорщина не була проти надання Україні бенчмарок за останніми трьома переговорними Кластерами – Качка

Трамп заявив про готовність обговорювати з Іраном скасування санкцій

Качка: зараз ще немає чіткої моделі вступу України в ЄС, але ведеться активна дискусія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА