Інтерфакс-Україна
14:30 28.03.2019

У КВУ не виключають присутності представників "Нацдружин" із посвідченнями журналістів на дільницях у день виборів

1 хв читати

Генеральний директор громадської організації "Комітет виборців України" (КВУ) Олексій Кошель не виключає, що представники ГО "Національні дружини" у день виборів президента 31 березня будуть присутніми на виборчих дільницях з посвідченнями журналістів партійного або громадського видання, незважаючи на невелику кількість офіційно зареєстрованих спостерігачів від їхньої організації.

"Останніми тижнями в інформаційному полі відбувається дискусія щодо дій "Національних дружин" у день голосування, зокрема їхніх провокативних заяв про можливе застосування сили. Водночас дані ЦВК свідчать про те, що станом на вчора було офіційно зареєстровано лише 342 спостерігачів від "Національних дружин". Але я не виключаю, що їхні представники можуть бути присутніми на виборчих дільницях із посвідченнями журналістів партійного видання або видання громадської організації", - сказав О.Кошель на прес-конференції у четвер у Києві.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що "Національні дружини" не підуть на загострення ситуації під час на спостереження за виборами президента країни.

Раніше представник "Національних дружин" заявив, що у разі фальсифікацій на виборах спостерігачі від їхньої організації можуть застосувати силу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА