Інтерфакс-Україна
10:20 19.03.2019

На Донбасі миру не буде, доки Росія не припинить порушувати суверенітет і територіальну цілісність України - представництво США в ОБСЄ

1 хв читати
На Донбасі миру не буде, доки Росія не припинить порушувати суверенітет і територіальну цілісність України - представництво США в ОБСЄ

Мир на Донбасі настане тоді, коли Росія припинить порушувати суверенітет і територіальну цілісність України, заявляють у представництві США в ОБСЄ.

"На Донбасі миру не буде, доки Росія не припинить порушувати суверенітет і територіальну цілісність України. Російська компанія насильства, залякування та зневаги міжнародного права має залишатися в центрі уваги світової спільноти", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в акаунті представництва США в ОБСЄ в соцмережі Twitter у вівторок уранці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єрка Італії: Агресія Росії є неприйнятною; підтримка Києва стане головним питанням на саміті G7

ЄС розширив санкції щодо РФ, включивши до них Президентський фонд культурних ініціатив

Міністр закордонних справ Італії після обстрілу Києво-Печерської лаври: Москва не хоче миру

Уряд обговорює механізми, які мають стати основою державної житлової політики до 2030 року – Кулеба

Зеленський: Попереду саміти G7, ЄС і НАТО, і дуже важливо, щоб ці переговори завершилися конкретними рішеннями

Автори постанов про відкликання Підласи та Климпуш‑Цинцадзе з посад голів комітетів Ради відмовилися від своїх ініціатив

Кошта: ЄС зробив важливий крок вперед – всі країни ЄС погодилися відкрити переговорний кластер з Україною

Вашингтон і Тегеран близькі до укладення меморандуму щодо завершення конфлікту – Аракчі

В рамках саміту G7 за участю Зеленського відбудеться сесія, присвячена Україні. Питання для обговорення – подальша підтримка та пошук миру

Левус склав присягу народного депутата

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА