Інтерфакс-Україна
14:21 13.03.2019

Зеленський і Порошенко лідирують у президентському рейтингу - опитування "Социс"

2 хв читати
Зеленський і Порошенко лідирують у президентському рейтингу - опитування "Социс"

Шоумен Володимир Зеленський та чинний президент України Петро Порошенко очолюють рейтинг кандидатів у президенти України, свідчать дані дослідження Центру соціальних і маркетингових досліджень "Социс", проведеного з 5 до 10 березня.

Так, згідно з даними дослідження, на виборах президента України, що відбудуться 31 березня, найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні, отримав би В.Зеленський (20,7%), на другому місці - П.Порошенко (13,2%). За лідера партії ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко готові віддати голоси 11,0% респондентів.

За кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка готові проголосувати 6,5% опитаних, за лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка - 5,8%, лідера "Радикальної партії" Олега Ляшка - 3,5%.

Ще близько 23,9% виборців наразі ще не знають, за кого віддадуть свій голос. Відмовилися відповідати на запитання 4,7%.

Серед тих, хто обов'язково голосуватиме і, відповідно, вже визначився зі своїм вибором, В.Зеленського готові підтримати 27,7% респондентів, П.Порошенка - 19,6%, Ю.Тимошенко - 14,8%, Ю.Бойка - 9,6%, А.Гриценка - 8,2%, О.Ляшка - 4,8%.

Згідно з дослідженням, близько 73% опитаних українців стверджують, що обов'язково голосуватимуть на виборах президента України 31 березня. Коливаються в своїх намірах прийти на виборчі дільниці у день голосування 19% опитаних. Загалом близько 8% ствердно заявляють, що не голосуватимуть.

Загальнонаціональне дослідження проводилося з 5 до 10 березня 2019 року серед населення України, старшого за 18 років, методом особистого інтерв'ю (face-to-face) за місцем проживання респондента. Було опитано 2000 респондентів у всіх областях України (без урахування населення АР Крим і окупованих територій Донецької і Луганської областей). Статистична похибка дослідження 2,1%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА