Інтерфакс-Україна
08:02 05.03.2019

Порошенко вимагає негайного розслідування фактів зловживання в "оборонці"

1 хв читати
Порошенко вимагає негайного розслідування фактів зловживання в "оборонці"

Президент України Петро Порошенко зажадав негайного розслідування оприлюднених журналістами фактів зловживання службовим становищем в оборонному секторі, повідомила прес-служба "БПП".

"Він також зазначив, що розслідувати починати треба вже сьогодні. "Де НАБУ, де Ситник?! Порошенко діяв як сильний політичний лідер, тому що був звільнений Гладковський і відразу пішло звернення до НАБУ", - сказав глава фракції "БПП"Артур Герасимов в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

А.Герасимов вважає, що звільнення Гладковського не можна визнавати ні визнанням провини, ні визнанням того, що журналістське розслідування є "фейком". Разом з тим він підкреслив, що розслідування має проводити НАБУ, тому що йому вірять люди і воно нікому непідконтрольне.

"Тому НАБУ має провести термінове розслідування, тому що суспільство має знати правду", - додав він.

А.Герасимов також зазначив, що позиція президента полягає в найвищій цінності армії для держави. "Той, хто крав на армії - сидітиме в тюрмі. Ніякі посади і ніякі чини його не врятують!", - підкреслив глава фракції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА