Інтерфакс-Україна
08:44 06.01.2019

У США 6 січня відбудеться черговий раунд переговорів щодо скасування шатдауну, попередні закінчилися невдачею

1 хв читати
У США 6 січня відбудеться черговий раунд переговорів щодо скасування шатдауну, попередні закінчилися невдачею

Черговий раунд переговорів між адміністрацією Білого дому і представниками Демократичної партії в Конгресі завершився невдачею, про що в своєму Twitter повідомив президент Дональд Трамп.

Трамп розповів, що переговори з представниками демократів вів віце-президент Майк Пенс. "Він поінформував мене про підсумки зустрічі. Ніякого прогресу не було", - написав президент США.

За словами Трампа, наступні переговори намічені на 6 січня. "Врешті-решт, ми повинні вирішити всі проблеми на нашому південному кордоні", - написав він.

Агентство Reuters з посиланням на помічника Пенса повідомляє, що в цілому зустріч була продуктивною, проте щодо грошей сторонам домовитися не вдалося.

У свою чергу глава президентської адміністрації президента США Майк Малвейні розповів телекомпанії CNN, що ніякого прогресу досягти не вдалося, що "особисто для нього стало сюрпризом".

Адміністрація Трампа наполягає на виділенні Конгресом $ 5,6 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою. Проти цього виступає Демократична партія, що отримала більшість у Палаті представників. Відсутність домовленості з цього приводу не дозволяє прийняти бюджет, який передбачає фінансування державних установ і призводить до шатдауну - закриття цілої низки бюджетних відомств. Без роботи тимчасово залишилися близько 800 тисяч чоловік.

Опитування, проведене Reuters, показує, що 50% опитаних обвинувачують в шатдауні саме Трампа, а 32% - демократів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА