Інтерфакс-Україна
13:17 24.11.2018

Президент Латвії 25 листопада відвідає Донбас

1 хв читати
Президент Латвії 25 листопада відвідає Донбас

Президент Латвії Раймондс Вейоніс у рамках візиту в Україну відвідає Донбас, повідомив президент України Петро Порошенко.

"Пан президент під час візиту відвідає не тільки Київ, а й матиме можливість - і дякую за це бажання відвідати Донбас... Він буде біля лінії розмежування, щоб своїми очима подивитися на події, які там відбуваються", - сказав П.Порошенко на спільному з президентом Латвії брифінгу в суботу в Києві.

У свою чергу Р.Вейоніс повідомив: "Завтра я відвідаю райони, які постраждали від конфлікту на сході України. У мене буде можливість побачити на місці, який це має вигляд. Для мене доволі складно усвідомити і уявити, що є в Європі території, які уражені цим конфліктом. Це дуже сумно".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА