Інтерфакс-Україна
18:31 02.10.2018

Україна і Молдова обговорили можливість введення режиму перетину кордону за ID-картками

1 хв читати
Україна і Молдова обговорили можливість введення режиму перетину кордону за ID-картками

Директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев і начальник управління із консульських справ Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Серджіу Одайник обговорили можливість укладення угоди про перетин громадянами України і Молдови спільного кордону за ID-картками.

Як повідомляється на сторінці департаменту консульської служби в соцмережі Facebook, двосторонні консультації з консульсько-правових питань на рівні керівників консульських служб України і Молдови відбулися 2 жовтня в Кишиневі.

"Під час переговорів було розглянуто широкий спектр питань консульського характеру в контексті захисту прав та інтересів громадян обох країн... Сторони також обговорили можливість укладення угоди про перетин українсько-молдовського державного кордону громадянами обох країн на основі ID-карт і питання протидії торгівлі людьми, зокрема неповнолітніми дітьми", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 19 вересня уряд України схвалив угоду з Грузією про поїздки за ID-картками. Документ передбачає, що громадяни України зможуть відвідувати Грузію на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-карт, які містять безконтактний електронний носій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сірко про коригування угоди про надра: Не знаю, чи це дипломатично можливо

Тимошенко обговорила с пастором Бернсом відновлення стосунків з США та компроміси, до яких, на її думку, готові українці

Матернова підкреслила важливість залучення громадянського суспільства до переговорного процесу про вступ України в ЄС

Данія закликає до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ України в ЄС в 2025р. - Б’єрре

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки обстрілу РФ по Миколаївці Донецької області

Каллас: Відповідальність за злочини керівництва РФ та воєнні злочини має бути більш автоматичною

Сибіга: Україна ніколи не визнає жодні вкрадені Росією території, не погодиться на обмеження армії

Глава МЗС Литви: єдиним ефективним інструментом для переговорів є тиск на Росію

Україна останнім часом відкрила 8 нових дипустанов в Африці

Дві третини українців за вибори одразу після завершення військового стану, у Зеленського росте індекс довіри

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА