Інтерфакс-Україна
08:26 27.09.2018

Президенти України і Туреччини обговорили подальшу співпрацю між двома країнами

1 хв читати
Президенти України і Туреччини обговорили подальшу співпрацю між двома країнами

Президент України Петро Порошенко в рамках участі в Генеральній Асамблеї ООН обговорив з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом подальшу співпрацю між двома країнами в торговельно-економічній, інвестиційній та медичній сфері, повідомив сайт глави Української держави.

"Глави держав підтвердили обопільну зацікавленість у подальшому розвитку стратегічного партнерства між Україною і Туреччиною, в тому числі шляхом посилення політичного діалогу на вищому рівні. У зв'язку з цим було досягнуто низку практичних домовленостей у контексті проведення чергового засідання українсько-турецької Стратегічної ради високого рівня, а також тристоронньої зустрічі у форматі Україна-Туреччина-Азербайджан", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Окремо підкреслюється важливість завершення підготовки до укладення угоди про вільну торгівлю між Україною та Туреччиною.

Р. Ердоган підтвердив незмінність позиції щодо підтримки територіальної цілісності України і незгоду з російською окупацією території АР Крим з подальшим відстоюванням прав кримськотатарського народу.

У свою чергу П.Порошенко закликав турецького колегу посприяти у звільненні українських громадян - політичних бранців Кремля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

Угорська нація очікує від ЄС об'єднання, але без України, – Орбан

Партія "Європейська солідарність" заявляє про скасування раніше підписаного відрядження Порошенка до Брюсселя

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА