Інтерфакс-Україна
15:07 15.09.2018

Волкер: Убивство Захарченка загалом не змінило ситуації на окупованій території Донбасу

1 хв читати

Вбивство глави так званої "Донецької народної республіки" Олександра Захарченка суттєво не змінило ситуації на окупованій території, заявив спеціальний представник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

"Оскільки Росія контролює цю територію, то незалежно від його вбивства, немає ніяких змін в ситуації. Вони контролюють військові сили, продовжують тиск на Україну і продовжують гарячу фазу конфлікту", - сказав він на брифінгу в кулуарах зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії, яку організував Фонд Віктора Пінчука, в суботу в Києві.

К.Волкер додав, що важливо забезпечити мир на всій території Донбасу.

За інформацією російських ЗМІ, О.Захарченко загинув 31 серпня внаслідок вибуху в кафе "Сепар" у Донецьку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА