Інтерфакс-Україна
15:26 07.09.2018

Кучма вважає рішення про вибори в Донецьку та Луганську загрозою Мінському процесу

1 хв читати
Кучма вважає рішення про вибори в Донецьку та Луганську загрозою Мінському процесу

 Другий президент України, представник країни в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що рішення про проведення виборів у так званих "ДНР/ЛНР" може поставити під загрозу Мінський процес.

"Це рішення повністю суперечить Мінським угодам. Це дуже серйозний крок, який може поставити хрест на Мінському процесі", - сказав він журналістам у Києві в п'ятницю.

На думку Л.Кучми, це рішення не могло бути ухвалено без узгодження з російською стороною.

За його словами, ця постанова "не в інтересах України, не в інтересах Росії, не в інтересах тих, хто бере участь у Мінському процесі".

Л.Кучма висловив сподівання, що це рішення може бути переглянуто. "Є ще час, як швидко ухвалили, так швидко можна і скасувати його", - сказав він.

Раніше в п'ятницю так звані народні поради самопроголошених "ДНР/ЛНР" ухвалили рішення про проведення виборів "глав" і "депутатів парламентів" 11 листопада 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

Київ та Відень посилять співпрацю для запуску Спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України

Мерц звернувся до Словаччини з проханням приєднатися до 18-го пакету санкцій проти РФ

Розвиток військового та технологічного секторів може привести Україну до економічного чуда та успішної євроінтеграції - Мерц

Мерц закликав Трампа лишатись з Європою: ми прагнемо одного і того ж самого

Мелоні: інвестиції у відбудову України є інвестиціям в країну, яка показує стійкість, а також інвестиції в ріст всієї Європи

Відбудовою України не мають скористатися країни, які зараз фінансують РФ - Мелоні

Заява МЗС України: Росія робить усе, аби розділити українців і поляків, використовуючи болісні сторінки минулого

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА