Інтерфакс-Україна
22:26 30.08.2018

В ЄС знову закликали Росію негайно звільнити Сенцова

1 хв читати
В ЄС знову закликали Росію негайно звільнити Сенцова

У Європейському союзі вкотре закликали Росію негайно звільнити українського політв'язня режисера Олега Сенцова.

"ЄС закликає Росію негайно і беззастережно звільнити українського кінорежисера Олега Сенцова, який вже понад 100 днів голодує на знак протесту проти позбавлення волі українських політв'язнів в Росії", - повідомляє в Твіттері Постійне представництво Євросоюзу при Організації з безпеки і співпраці в Європі.

Як повідомлялося, український омбудсмен Людмила Денісова звернулася до російської колеги Тетяні Москалькової з проханням проінформувати її щодо стану здоров'я українських політв'язнів з наданням підтверджуючих медичних документів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА