Інтерфакс-Україна
20:09 21.07.2018

Парламент Куби приступив до обговорення проекту нової конституції країни

1 хв читати
Парламент Куби приступив до обговорення проекту нової конституції країни

Національна асамблея народної влади Куби в суботу почала дебати за проектом оновлення конституції країни, повідомляє агентство ЕФЕ.

Перед засіданням парламенту проект конституції три дні вивчали постійні комітети національної асамблеї Куби.

Після обговорення парламент, як очікується, в понеділок схвалить проект. Після схвалення в парламенті проект конституції буде винесено на референдум.

Діюча конституція Куби була прийнята в 1976 році. В оновленій версії конституції, як писала кубинська газета "Гранма", планується повернути посаду президента республіки Куба. Зараз посада глави держави називається голова державної ради Куби. Термін перебування керівника країни на посту пропонується обмежити десятьма роками. Також в проекті пропонується заснувати пост прем'єр-міністра країни.

Крім того, в проекті конституції визнається право на приватну власність, забороняється дискримінація за статевою ознакою.

У квітні на Кубі змінився керівник. Члени Національної асамблеї народної влади Куби обрали Мігеля Діаса-Канеля головою Державної ради Куби. За його кандидатуру проголосували 99,83% депутатів, або 603 з 604 присутніх депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА