Інтерфакс-Україна
18:49 12.07.2018

Порошенко порушував питання українських заручників на зустрічах із Макроном і Трампом

1 хв читати
Порошенко порушував питання українських заручників на зустрічах із Макроном і Трампом

Президент України Петро Порошенко розраховує, що президенти Франції та США порушать питання звільнення українських політв'язнів на зустрічах із президентом РФ Володимиром Путіним.

"Окремо хочу сказати про те, що і під час зустрічі не лише з президентом Трампом (президент США Дональд Трамп - ІФ), а й із президентом (Франції) Еммануелем Макроном ми ретельно обговорили велику кількість питань, починаючи від військово-технічної співпраці та закінчуючи звільненням заручників. Президент Макрон заявив, що, ймовірно, буде зустріч у неділю з Путіним, і питання заручників, сподіваюся, буде порушено і в понеділок у Гельсінкі (на зустрічі президентів США і РФ - ІФ)", - сказав президент українським журналістам у четвер у Брюсселі у рамках саміту НАТО.

Президент також сказав журналістам: "На кожній зустрічі, зокрема зустрічі з Ердоганом (президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом - ІФ), яка щойно завершилася і на якій прямо наголошувалося на важливості звільнення українських татар, - на всіх зустрічах питання заручників було в пріоритеті".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА