Інтерфакс-Україна
12:46 04.07.2018

Київ та Анкара підписали меморандум про постачання в Україну безпілотних авіакомплексів і створення СП

2 хв читати
Київ та Анкара підписали меморандум про постачання в Україну безпілотних авіакомплексів і створення СП

Українська і турецька сторони за підсумками засідання в Анкарі спільної комісії з питань військово-технічного співробітництва (ВТС) підписали меморандум про постачання в Україну безпілотних авіаційних комплексів і створення спільного підприємства.

"За результатами роботи комісії сторони підписали меморандум про постачання в Україну безпілотних авіаційних комплексів і створення спільного підприємства", - повідомила прес-служба Ради національної безпеки і оборони України в середу.

За інформацією РНБО, представники Туреччини підтвердили зацікавленість турецької сторони в закупівлі літаків Ан-178.

Учасники засідання також проаналізували стан виконання спільних проектів у військово-технічній сфері за поточний рік, зокрема, виконання контракту на постачання засобів зв'язку компанії "Аселсан" для потреб української армії.

Сторони домовилися про передачу Міністерству оборони України передових технологій і програмного забезпечення у сфері зв'язку та підписали відповідну компенсаційну (офсетну) угоду.

Окрім цього, обговорювалася реалізація проектів у бронетанковій, космічній та авіабудівній сферах. Серед іншого, сторони домовилися про розвиток співпраці у напрямі безпілотних систем озброєння, щодо можливості створення спільного конструкторського бюро (КБ) із розробки нових зразків двигунів для броньованої техніки.

З української сторони комісію очолює заступник міністра оборони Ігор Павловський, з турецької - заступник керівника підсекретаріату оборонної промисловості Міністерства оборони Туреччини Сердар Демірель. У засіданні комісії також взяли участь перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, керівник держконцерну "Укроборонпром" Павло Букін, представники державних та приватних компаній в оборонній сфері України та Туреччини.

У рамках засідання відбулася зустріч О.Гладковського з керівником підсекретаріату оборонної промисловості Туреччини Деміром Ізмаїлом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА