Інтерфакс-Україна
15:32 08.05.2018

Кучма: Введення миротворців на Донбас - процедура тривала, на кілька років

1 хв читати
Кучма: Введення миротворців на Донбас - процедура тривала, на кілька років

Процедура введення миротворчої місії на Донбас буде тривалою, затягнеться на кілька років, прогнозує представник України в Тристоронній контактній групі, другий президент України Леонід Кучма.

"За часом це настільки тривала процедура, я не знаю, чи витримаємо ми, чи ні. Це практично кілька років, лише Рада безпеки (ООН - ІФ) буде кілька років, а потім потрібно знайти гроші, потрібно знайти людей, які сюди приїдуть, потім через кожні півроку їх потрібно міняти", - сказав він журналістам у вівторок у Києві.

За словами Л.Кучми, це "складна проблема", яку, на його думку, потрібно вирішувати з Москвою. "А з Москвою вирішувати потрібно за допомогою Сполучених Штатів Америки і Європи, щоб вона не поводилася, як сьогодні, - я маю на увазі приклад того ж "Північного потоку", - додав він.

На думку представника України у ТКГ, в разі введення миротворчої місії, щоб не допустити заморожування конфлікту на Донбасі, її потрібно відправляти, зокрема й на українсько-російський кордон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА