Інтерфакс-Україна
19:47 09.02.2018

Тимошенко обговорила з помічником держсекретаря США шляхи досягнення миру на Донбасі і боротьбу з корупцією в Україні

2 хв читати
Тимошенко обговорила з помічником держсекретаря США шляхи досягнення миру на Донбасі і боротьбу з корупцією в Україні

Голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко обговорила з помічником державного секретаря США у справах Європи і Євразії Вессом Мітчеллом шляхи досягнення миру на сході України і ситуацію в анексованому Криму.

Як повідомляє прес-служба партії, зустріч відбулася в п'ятницю, 9 лютого, в рамках візиту Ю.Тимошенко в США.

Під час зустрічі Ю.Тимошенко і В.Мітчелла особливу увагу також було приділено боротьбі з корупцією. "Йшлося про ефективність функціонування вже існуючих антикорупційних інституцій та перспективи створення Антикорупційного суду, який був би повністю незалежним", - сказано в повідомленні партії.

Окрім того, Ю.Тимошенко зустрілася зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером. "Юлія Тимошенко обговорила перспективи врегулювання конфлікту на сході України, можливості впровадження миротворчої місії ООН на Донбасі і питання двостороннього співробітництва між США і Україною", - повідомили в "Батьківщині".

Ю.Тимошенко і К.Волкер обговорили також внутрішньополітичну та економічну ситуацію в Україні та її вплив на перспективу досягнення стійкого миру на Донбасі.

Сторони погодилися з необхідністю досягнення конкретних результатів роботи антикорупційних інституцій в Україні. "Йшлося про повагу до верховенства права та дотримання демократичного політичного процесу в контексті наступних президентських і парламентських виборів", - сказано в повідомленні.

В рамках візиту в США Ю.Тимошенко разом з делегацією від "Батьківщини" також взяла участь в Національному молитовному сніданку в присутності президента США.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА