Інтерфакс-Україна
11:43 31.01.2018

Кабмін готовий усіляко підтримувати створення Вищого антикорупційного суду України - Гройсман

1 хв читати
Кабмін готовий усіляко підтримувати створення Вищого антикорупційного суду України - Гройсман

Кабінет Міністрів України готовий сприяти створенню Вищого антикорупційного суду, заявляє прем'єр-міністр Володимир Гройсман і наголошує на необхідності ухвалення відповідного закону.

"Ми, як уряд, готові всіляко підтримувати створення цієї інституції. Потрібен лише закон", - сказав В.Гройсман на засіданні Кабінету Міністрів у середу в Києві.

При цьому він наголосив на важливості якнайшвидшого ухвалення якісного закону про Антикорупційний суд, який відповідатиме міжнародним стандартам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА