Інтерфакс-Україна
16:43 28.12.2017

Марчук приєднався до стратегічної групи радників Центру "Нова Європа"

1 хв читати
Марчук приєднався до стратегічної групи радників Центру "Нова Європа"

 До стратегічної групи радників Центру "Нова Європа" увійшов колишній прем'єр-міністр, екс-міністр оборони та секретар Ради національної безпеки і оборони, а нині представник України в підгрупі з питань безпеки тристоронньої контактної групи Євген Марчук.

"Для нас є великою честю приєднання до Групи радників Євгена Кириловича, який сьогодні захищає інтереси України в підгрупі з питань безпеки на переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі в Мінську. Протягом багатьох років Євген Кирилович залишається послідовним прибічником інтеграції України до євроатлантичної спільноти, що є частиною місії Центру "Нова Європа", - йдеться в прес-релізі Центру, оприлюдненому в четвер.

Згідно з інформацією на сайті "Нової Європи", його місія полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів і практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

До стратегічної групи радників "Нової Європи" входять колишній прем'єр-міністр і міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, британський експерт Джеймс Шерр, український дипломат Роман Шпек, засновник Європейської ініціативи стабільності Геральд Кнаус та американський експерт Адріан Каратницький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА