Інтерфакс-Україна
08:11 23.07.2017

У Німеччині попередили про можливе погіршення відносин з РФ

1 хв читати
У Німеччині попередили про можливе погіршення відносин з РФ

У Берліні стверджують, що кілька разів попереджали Москву про наслідки поставки турбін до Криму

У МЗС Німеччини заявили про можливість погіршення відносин з Росією через ситуацію з постачанням в Крим турбін Siemens. Федеральна влада попереджала Москву про це кілька разів, пише Bild am Sonntag з посиланням на представника відомства.

"Федеральний уряд в черговий раз нагадує російській владі, що таке грубе порушення санкцій погіршить германо-російські відносини", цитує газета прес-секретаря МЗС Німеччини.

Раніше в п'ятницю стало відомо, що Siemens припинить поставки генеруючого обладнання за діючими контрактами з російськими компаніями під контролем держави. Причиною цього стало те, що чотири газотурбінні установки, поставлені концерном влітку для електростанції в Тамані, були незаконно переміщені в Крим.

У Кремлі ситуацію з турбінами коментувати відмовилися, назвавши її питанням компаній, по лінії яких здійснюється співробітництво.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА