Інтерфакс-Україна
09:41 24.04.2017

Могеріні поставила безпеку в зоні конфлікту на Донбасі умовою для політичного процесу

1 хв читати
Могеріні поставила безпеку в зоні конфлікту на Донбасі умовою для політичного процесу

Голова дипломатії Європейського Союзу (ЄС) Федеріка Могеріні назвала загибель члена Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на неконтрольованій урядом України території Луганської області трагічним нагадуванням про необхідність прогресу в мирному врегулюванні конфлікту на сході України.

Ф.Могеріні в поширеній в неділю увечері заяві повідомила, що зв'язалася з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Заньєром і домовилася з ним підтримувати тісний контакт.

"Неухильне виконання Мінських угод залишається основою для довготривалого рішення, яке поважало б суверенітет і територіальну цілісність України", - наголосил Ф.Могеріні.

Вона зазначила, що ЄС і далі підтримуватиме місію ОБСЄ, вимагатиме повного, безпечного і безперешкодного доступу її працівників в усі охоплені конфліктом райони, допомагатиме розмінуванню.

"Без належного і безперешкодного контролю місії не може бути надійного і достовірного поліпшення безпеки, яка є основою для просування на політичному напрямі мирного процесу", - наголосила Ф.Могеріні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА