Інтерфакс-Україна
17:17 18.04.2017

Глави НБУ і Мінфіну відбули до Вашингтона для участі в щорічних зборах МВФ і СБ

1 хв читати

Глава Національного банку України Валерія Гонтарева та міністр фінансів Олександр Данилюк відбули до Вашингтона для участі в щорічних весняних зборах Міжнародного валютного фонду і групи Світового банку, повідомила прес-служба НБУ у вівторок.

Згідно з релізом, у складі офіційної делегації України заступник міністра фінансів Юрій Буца, перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, а також заступники глави Нацбанку Дмитро Сологуб та Олег Чурій.

В.Гонтарева також проведе низку робочих зустрічей, зокрема з першим заступником директора-розпорядника МВФ Девідом Ліптоном, президентом Світового банку Джимом Кімом, віце-президентом Європейської Комісії Валдісом Домбровскісом, президентом Європейського банку реконструкції і розвитку Сумою Чакрабарті, а також керівниками низки центральних банків, уточнили в прес-службі.

Як повідомлялося, глава НБУ обіймає посаду керівника від України в МВФ.

Цього року щорічні весняні збори фонду відбуваються 18-23 квітня і традиційно стартують з оновленого Всесвітнього економічного прогнозу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА