Інтерфакс-Україна
16:19 30.03.2017

Путін: Погіршення відносин між Росією та Україною невигідно нікому, помилка вважати інакше

1 хв читати
Путін: Погіршення відносин між Росією та Україною невигідно нікому, помилка вважати інакше

Погіршення відносин між Москвою та Києвом не вигідно нікому, необхідно прагнути до вирішення конфліктів будь-якого рівня, заявив президент РФ Володимир Путін в четвер.

"У Сполучених Штатах і в інших місцях є думка: що гірші відносини між Росією та Україною, то краще. Тому що це послабляє Росію, не дає ходу інтеграційним процесам, які посилили б Росію, зокрема у сфері економіки", - сказав В.Путін, виступаючи на пленарному засіданні міжнародного Арктичного форуму.

"Нехай Росія там колупається у своїх прикордонних справах зі своїми сусідами або не лізе в міжнародні питання, як Сирія, Близький Схід та інші. Це помилка. Це не вигідно нікому", - зазначив він.

На думку президента РФ, народ має прагнути до вирішення конфліктів будь-якого рівня.

"Дуже розраховуємо на те, що наші американські колеги стануть на шлях співпраці. Що швидше ми всі ці проблеми вирішимо, то краще", - зазначив В.Путін.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА