Інтерфакс-Україна
18:13 08.02.2017

Посол України в Німеччині засудив інцидент з фрагментом Берлінської стіни біля німецького посольства в Києві

1 хв читати
Посол України в Німеччині засудив інцидент з фрагментом Берлінської стіни біля німецького посольства в Києві

Посол України в Німеччині Андрій Мельник засудив дії народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Олексія Гончаренка, який розмалював фрагмент Берлінської стіни біля німецького посольства в Києві.

"Ми засуджуємо інцидент з пам'ятником Берлінської стіни в Києві, символом свободи для німців і для українців", - написав А. Мельник на своїй сторінці в мікроблозі "Твіттер" у середу.

Раніше в середу, 8 лютого, нардеп А. Гончаренко написав червоною фарбою на фрагменті Берлінської стіни біля посольства Німеччини у Києві слово Nein! ("ні" - ІФ). Парламентарій заявив, що зробив це на знак протесту проти заяви німецького посла Ернста Райхеля про можливість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу до виведення звідти російських військ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА