Інтерфакс-Україна
16:55 24.11.2016

Жодна з країн ЄС не блокує надання безвізового режиму Україні

1 хв читати
Жодна з країн ЄС не блокує надання безвізового режиму Україні

Президент України Петро Порошенко заявляє про відсутність перешкод з боку будь-яких країн-членів ЄС в наданні безвізового режиму для України.

"Більше немає країн, які блокували би безвізовий режим для України. Таких країн немає. І це абсолютно очевидно", - сказав П.Порошенко на спільній прес-конференції з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, головою Європейського парламенту Мартіном Шульцем і президентом Європейської комісії Жаном-Клодом Юнкером за підсумками 18-го саміту Україна-ЄС у четвер у Брюсселі.

За словами глави української держави, ця позиція була підтверджена в четвер під час переговорів з лідерами європейських країн, а також рішенням комітету постійних представників ЄС 17 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА