Інтерфакс-Україна
10:17 01.11.2016

Вступ України в НАТО підтримують 43% українців - опитування

1 хв читати
Вступ України в НАТО підтримують 43% українців - опитування

Кількість українців, які підтримують вступ України в НАТО, у вересні 2016 року збільшилась до 43%, свідчить дослідження, яке проводилося Соціологічною групою "Рейтинг" на замовлення Міжнародного республіканського інституту.

Так, на запитання "Якби сьогодні проводився референдум про вступ України в НАТО, як би Ви проголосували?" у вересні 43% респондентів проголосували б за такий вступ (у червні 2016 р. - 39%), 29% - проти (в червні 2016 р. - 32%), 11% - не брали б участі в голосуванні (в червні 2016 р. - 12%). Не змогли відповісти 17%.

Найбільша кількість тих, хто підтримує вступ України до Північноатлантичного альянсу - на заході країни (68% - за, 8% - проти), і в центрі (47% - за, 24% - проти). На півдні країни прихильників і противників НАТО приблизно порівну (36% - за, 39% - проти). Схід України традиційно виступає проти вступу України в НАТО (17% - за, 47% - проти).

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму та Донбасу) з 28 вересня по 7 жовтня 2016 р. Метод опитування - особисте інтерв'ю у респондента на дому. Загалом було опитано 2 тис. 400 жителів України віком від 18 років. Припустима похибка не перевищує 2,0%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА