Інтерфакс-Україна
12:27 20.08.2016

Єльченко і перший заступник Генсека ООН обговорили концентрацію російських військ уздовж українсько-російського кордону

1 хв читати
Єльченко і перший заступник Генсека ООН обговорили концентрацію російських військ уздовж українсько-російського кордону

Постійний представник України в ООН Володимир Єльченко під час зустрічі з першим заступником Генерального Секретаря міжнародної організації Яном Еліассоном порушив питання концентрації російської військової техніки уздовж українсько-російського кордону.

"Єльченко також привернув увагу Я.Еліассона до концентрації російських озброєнь вздовж російсько-українського кордону, Криму, Донбасі", - йдеться на сторінці Української місії при ООН у Twitter.

Співрозмовники також обговорили протиправне перебування президента РФ Володимира Путіна на території Автономної Республіки Крим.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА