Інтерфакс-Україна
13:14 01.08.2016

На розвиток навчальних центрів ЗСУ виділено 250 млн грн

2 хв читати
На розвиток навчальних центрів ЗСУ виділено 250 млн грн

На розвиток навчально-матеріальної бази навчальних центрів Збройних сил України, а саме Міжнародного центру миротворчості та безпеки в Яворові, полігону Широкий Лан та навчального центру Сил спеціальних операцій ЗСУ виділено 250 млн грн.

Як повідомляє прес-служба Міністерства оборони України, про це в понеділок повідомив міністр оборони України Степан Полторак під час зустрічі з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом та командувачем Сухопутних військ ЗС США в Європі Фредеріком Беном Ходжесом.

"Під час нашої останньої зустрічі ми досягли порозуміння з питання вдосконалення навчально-матеріальної бази Міжнародного центру миротворчості та безпеки. Наразі вже виділено 50 млн грн на створення інфраструктури на базі навчального центру в Яворові. На ці кошти буде побудовано казарми для розміщення особового складу", - зазначив під час зустрічі С.Полторак.

Глава українського оборонного відомства також розповів, що ще 150 млн грн виділено на будівництво інфраструктури військового містечка для розміщення 5 тис. людей на території полігону Широкий Лан та 50 млн грн - на навчальний центр Сил спеціальних операцій.

На своїй сторінці у Facebook С.Полторак поінформував, що під час зустрічі також обговорювалися питання діяльності багатонаціональної об'єднаної групи з підготовки українських військових.

"Генерал-лейтенант Фредерік Бен Ходжес повідомив, що наразі підготовка перебуває на завершальному етапі. До Яворова вже прибула більша частина військовослужбовців, та відзначив правильність відбору особового складу, - прибули саме ті спеціалісти, що найбільше потребують вдосконалення навичок", - написав С.Полторак.

За словами українського оборонного відомства, командувач Сухопутних військ ЗС США в Європі запевнив, що США і надалі робитимуть усе для підтримки української армії, як в моральних, так і матеріальних аспектах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА