Інтерфакс-Україна
12:29 28.06.2016

Україна та ЄС підписали угоду про співробітництво у сфері юстиції

1 хв читати
Україна та ЄС підписали угоду про співробітництво у сфері юстиції

Під час робочого візиту президента України Петра Порошенка до Брюсселя підписано угоду про співробітництво між Україною та Європейською організацією з питань юстиції.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", документ з українського боку в понеділок підписав генпрокурор Юрій Луценко, з європейського - президент Європейської організації з питань юстиції Мішель Конінкс.

Переговори про підписання цього документа тривали з 2006 року, це один із критеріїв Плану дій щодо лібералізації візового режиму для громадян України.

Набуття чинності цією угодою створить правову основу для використання Україною можливостей Євроюсту, підвищить ефективність компетентних органів України та ЄС у розслідуванні тяжких злочинів транснаціонального характеру, зокрема тероризму, незаконного обігу наркотиків, торгівлі людьми, корупції, кіберзлочинності, відмивання коштів, інших злочинів.

Україна та ЄС зможуть створювати спільні слідчі групи, оперативно обмінюватися інформацією, координувати свої дії, сприяти збору доказів і надавати правову допомогу.

Угода набуде чинності після виконання сторонами внутрішніх процедур. В Україні цю угоду має ратифікувати парламент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПАРЄ визнала іноземне втручання РФ загрозою демократії

США на Радбезі ООН: закликаємо РФ пам'ятати, що такі удари, як по Кривому Рогу, і страти полонених можуть завдати шкоди мирним зусиллям

Зеленський і прем’єр Бельгії обговорили спільне виробництво й інвестиції

Фон дер Ляєн запросила Китай активізувати зусилля для встановлення миру в Україні

Трамп анонсував зустріч на найвищому рівні з Іраном щодо його ядерної програми – ЗМІ

Маск особисто просив Трампа переглянути питання введення нових мит - ЗМІ

Трамп не розглядає можливість відкласти введення мит на 90 днів - Білий дім

Канада вирішила через СОТ домагатися скасування американських мит на автомобілі

Трамп заявляє: Незважаючи на мита США і відповідні заходи КНР, зростання цін немає

Бригади Нацгвардії "Лють" і "Рубіж" отримали комплекси ПДТР "Ай-Петрі СВ"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА