Інтерфакс-Україна
18:09 27.04.2016

Скасування соціальної норми споживання газу підвищує на нього ціну для малозабезпечених у 2,3 рази, зазначає Тимошенко

2 хв читати
Скасування соціальної норми споживання газу підвищує на нього ціну для малозабезпечених у 2,3 рази, зазначає Тимошенко

Рішенням про встановлення нових цін на природний газ для населення з одночасним скасуванням соціальної норми, що передбачає споживання 1,2 тис куб м газу за пільговою ціною 3600 грн уряд збільшив ціну на газ для населення фактично вдвічі, зазначає лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

"Що зробив сьогодні Гройсман (прем'єр-міністр України Володимир Гройсман – ІФ)? Він майже удвічі підняв цінусаме для тих, для кого була пільгова ціна 3 тис 600 гривень, для тих, хто споживав менше 1 тис 200 кубічних метрів на рік. Він встановив для них ціну... 6 тис 879 гривень, подвоївши ціну", - сказала Ю. Тимошенко на прес-конференції під час наради місцевих депутатів "Батьківщини" в м. Бровари Київської області.

Як повідомляє прес-служба партії, політик пояснила, що раніше населення платило за газ за двома цінами, залежнос від обсягу споживання, а "прем'єр уніфікував ціну на газ для всіх українців - як для заможних, так і бідних – 6 тис 879 гривень за тисячу кубічних метрів і для опалення, і для побутового споживання". Ю. Тимошенко вважає, що від такого рішення уряду передусім постраждають найбільш вразливі верстви населення, які і так намагалися економити на газі і вкластися в пільгову соціальну норму 1,2 тис куб м в рік.

"Гройсман вирішив, що люди дуже мало платять за опалення. Він вибрав момент, коли опалювальний сезон вже завершено, і нібито можна замовчати це підвищення", - додала вона.

Лідер фракції "Батьківщина" зазначила, що нинішні рішення уряду є злочином проти населення України. "Це несумісно вже з життям багатьох сімей в Україні. Навіть такі багаторазово згадані меморандуми МВФ не передбачають такого екстремального підвищення ціни на газ", - сказала Ю. Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

Зеленський провів спільну зустріч із премʼєром Нідерландів, президенткою Молдови та Генсеком Ради Європи

Поки що нічого не вказує на готовність Путіна зробити крок до миру, важливо продовжувати військову підтримку України - прем'єр Нідерландів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА