Інтерфакс-Україна
10:51 21.04.2016

Єврокомісар Ган: Кабмін України в перші 100 днів роботи має відновити співпрацю з МВФ, що відкриє шлях для фіндопомоги від ЄС

1 хв читати
Єврокомісар Ган: Кабмін України в перші 100 днів роботи має відновити співпрацю з МВФ, що відкриє шлях для фіндопомоги від ЄС

Влада України для відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом має ухвалити закон про електронний регулятор та зняти заборону на експорт деревини, це відкриє шлях для виділення допомоги ЄС, сказав комісар з питань європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоганнес Ган.

"У ці 100 днів необхідно продовжити співпрацювати з МВФ - необхідно ухвалити закон про електронний регулятор та має бути знято заборону на експорт деревини", - сказав Й.Ган на прес-конференції в Києві в четвер.

Крім того, Й.Хан вважає дуже важливим для України в найкоротші терміни призначити генерального прокурора. "Має бути призначено - і президент має підтримати – нового генпрокурора, орієнтованого на реформи. Населенню потрібні чіткі сигнали щодо проведення реформ, і генпрокурор має бути добре поінформований та мати юридичну освіту", - сказав єврокомісар.

За його словами, продовження співпраці з МВФ є умовою надання другого транша макрофінансової допомоги ЄС у розмірі EUR600 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА