Інтерфакс-Україна
11:34 30.03.2016

"Народний фронт" усе ще сподівається на приєднання фракції Радикальної партії до переговорів щодо створення коаліції - Бурбак

1 хв читати
"Народний фронт" усе ще сподівається на приєднання фракції Радикальної партії до переговорів щодо створення коаліції - Бурбак

У фракції "Народний фронт" не полишають сподівань, що фракція Радикальної партії Олега Ляшка приєднається до переговорів щодо створення коаліції.

"Нині тривають переговори. Можливо, і Радикальна партія врешті-решт, все-таки усвідомлюючи, що нам треба подолати цю кризу для просування країни далі, повернеться до переговорного процесу", - сказав керівник "Народного фронту" Максим Бурбак журналістам у кулуарах Верховної Ради в середу.

Він зазначив, що коаліцію необхідно будувати на принципах довіри, і наголосив, що позиція їх фракції залишається незмінною: "Коаліція має бути сформована конституційним способом - фракціями".

М.Бурбак також зазначив, що не здивований позицією "Батьківщини": "Юлія Володимирівна (лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко - ІФ) давно вже зайняла опозиційну сторону в коаліції, вона завжди критикувала уряд, не підтримувала і бюджет, і програму дій уряду".

Лідер фракції "Народний фронт" наголосив, що прагнення фракції "Батьківщина" до проведення дострокових парламентських виборів відоме усім. Проте, за його словами, такі вибори призведуть до дестабілізації в Україні і до дострокових президентських виборів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА