Інтерфакс-Україна
13:31 28.03.2016

Більшість фракцій ВР хоче залишити Яценюка прем'єром до виборів; "Самопоміч" не голосуватиме за кандидатуру Гройсмана - Березюк

1 хв читати
Більшість фракцій ВР хоче залишити Яценюка прем'єром до виборів; "Самопоміч" не голосуватиме за кандидатуру Гройсмана - Березюк

Парламентська фракція Об'єднання "Самопоміч" не має наміру голосувати за призначення нинішнього спікера Володимира Гройсмана главою уряду, заявляє керівник фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

"Ми, як політична сила, незалежна від олігархічного режиму, не братимемо в цьому участь. Ми - опозиція", - сказав він, відповідаючи на питання журналістів, чи підтримає його фракція голосування за призначення В.Гройсмана на посаду прем'єра.

При цьому, за словами лідера фракції, найбільші політичні сили Верховної Ради хочуть зберегти на посаді прем'єр-міністра Арсенія Яценюка. "Це одна з основних гіпотез - вони хочуть його (А.Яценюка на посаді прем'єр-міністра - ІФ) залишити, щоб спокійно дожити (до парламентських виборів - ІФ) ", - сказав О.Березюк.

За словами політика, якщо не змінювати закон виборів, це означає, що сценарій проведення дострокових виборів осінню - реальний.

Він підкреслив, що будь-який уряд не буде успішним, якщо над ним "висітиме меч виборів". "А вибори неможливо провести лише у тому випадку, якщо буде новий закон про вибори у Верховну Раду на пропорційній основі з відкритими списками, тому що до таких виборів олігархи вимушені будуть підготуватися", - додав О.Березюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА