Інтерфакс-Україна
12:54 11.03.2016

Голландський референдум щодо асоціації Україна-ЄС не зупинить євроінтеграцію України

2 хв читати
Голландський референдум щодо асоціації Україна-ЄС не зупинить євроінтеграцію України

Негативний результат референдуму в Нідерландах Європейським Союзом щодо укладення Угоди про асоціацію з Україною не зупинить процес європейської інтеграції України, впевнений посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

"Безсумнівно те, що яким би не був результат референдуму в Голландії, він не зупинить європейську інтеграцію України", - сказав Д.Кулеба на "круглому столі", організованому Інститутом Горшеніна у п’ятницю у Києві.

За його словами, необхідно розуміти, що референдум в Голландії - "це проблема голландців, ми (українці - ІФ) не є суб'єктом виборчого процесу".

"Тому неможливо говорити про перемогу України, для цього, як мінімум, потрібна повноцінна кампанія, на всіх рівнях, як це відбувається в контексті будь-яких виборів або референдумів", - сказав дипломат.

Д. Кулеба також зауважив, що більшість голландців нічого не знають про предмет референдуму - саму Угоду про асоціацію України з ЄС. "Якщо ви запитаєте голландців, що треба змінити в Угоді, щоб вона вам сподобалася - ніхто не скаже", - сказав він.

Крім того, Голландія, за словами українського дипломата, перебуває в стані "ідеального шторму". "Вона одного разу вже зупинила дуже важливий процес ЄС - прийняття європейської Конституції. В принципі, голландські громадяни готові йти і далі, тому що рівень євроскептицизму дуже високий в Голландії і на це потрібно зважати", - наголосив він.

Ініційований громадськістю референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС запланований у Нідерландах на 6 квітня 2016 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА