Інтерфакс-Україна
17:41 12.02.2016

Абромавичус заявив, що наступним прем'єром має бути Яресько як людина з бездоганною репутацією

2 хв читати
Абромавичус заявив, що наступним прем'єром має бути Яресько як людина з бездоганною репутацією

Айварас Абромавичус, який подав у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України, заявив, що наступним прем'єр-міністром України має бути Наталія Яресько, як людина, яка має бездоганну репутацію.

"Будуть позачергові вибори, чи ні – в будь-якому випадку, Україні потрібно технократичний уряд. І, оскільки йдеться про кризу цінностей, що наступний прем'єр-міністр повинен мати бездоганну репутацію. Очевидний кандидат, який відповідає цій вимозі, – це міністр фінансів Наталя Яресько. Її можна закинути хіба що американське походження, але, як показує досвід балтійських держав, це швидше плюс, ніж мінус", - написав А. Абромавичус у своєму блозі для інтернет-видання "Українська правда" в п'ятницю.

Він зазначив, що новий прем'єр-міністр має зібрати уряд технократів з хорошою репутацією, "і Україна отримала б шанс злетіти на абсолютно новий рівень".

"Головним завданням уряду має бути прискорення реформ в усіх сферах, а передусім чергу – реформа Державної фіскальної служби і швидка прозора приватизація", - вважає глава МЕРТ.

На його думку, всі порядні політичні сили мають бути зацікавлені у такому рішенні.

"І щоб це відбулося, і президент, і прем'єр-міністр мають попросити новообраного главу уряду взяти на себе це складне завдання, і забезпечити голоси і політичну підтримку всіх ініціатив такого Кабінету Міністрів. Саме такий підхід до формування уряду допоміг би повернути довіру не лише українського суспільства, але й наших західних партнерів, які, в свою чергу, мають мобілізувати на допомогу українській економіці великі обсяги фінансової підтримки", - написав А. Абромавичус.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

КМІС: 10% українців вважають, що вибори потрібно проводити до припинення вогню

Зеленському довіряють 59% українців, не довіряють 35% - КМІС

Українці найбільше чекатимуть від політиків в разі проведення виборів завершення війни та боротьби з корупцією – досліждення Ipsos

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА