Вибори на тимчасово окупованій території Донецької області без відновлення юрисдикції України неможливі

Проводити вибори на тимчасово окупованій території Донецької області без відновлення там юрисдикції України неможливо, вважає голова обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.
"Без виведення військ агресора, роззброєння бандформувань, відновлення контролю над кордоном та поновлення юрисдикції України над тимчасово окупованими територіями проводити там вибори неможливо. З цього приводу потрібна підтримка всього українського народу, президента і наших переговірників", - написав П. Жебрівський на сторінці в соцмережі Facebоok у середу.
Глава регіону переконаний, що зараз Україні необхідно вистояти перед тиском з боку Росії та нерозумінням ситуації з боку європейських партнерів.
П. Жебрівський також зазначив, що обласна влада продовжує роботу над розбудовою нової інфраструктури Донбасу. "Тут також живуть українці і вони серйозно страждають від поганої інфраструктури (раніше гроші вкладалися переважно в Донецьк). Вони, тобто донеччани, як і всі українці, мусять жити в країні, що має європейську інфраструктуру. Крім того, жителі тимчасово окупованої території мають бачити, що життя в Україні - це їхнє майбутнє, і воно щасливе. Це і є наш внесок у майбутню перемогу", - наголосив глава ОблВЦА.