Інтерфакс-Україна
15:04 30.12.2015

Питання проведення виборів у ОРДО/ОРЛО слід активізувати

2 хв читати
Питання проведення виборів у ОРДО/ОРЛО слід активізувати

Лідери "нормандського формату" виступають за активізацію роботи Тристоронньої контактної групи над модальностями проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей (ОРДО/ОРЛО), президент України Петро Порошенко, у свою чергу, пропонує розгорнути там під час виборчого процесу спеціальну місію Євросоюзу.

"Вони (учасники телефонної розмови в "нормандському форматі" – ІФ) також закликали до початку 2016 року активізувати роботу в Тристоронній контактній групі над модальностями проведення місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей. У цій роботі має бути задіяно Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ)", - повідомляє прес-служба глави Української держави за підсумками розмови в середу.

П. Порошенко запропонував з метою підтримання порядку та гарантування безпеки під час виборчого процесу розгорнути на території окупованих районів Донбасу спеціальну місію Євросоюзу щодо дотримання миру в рамках спільної політики безпеки і оборони ЄС.

Президент України вказав на необхідність скасування фейкових "виборів", призначених проросійськими бойовиками. Він також знову наголосив, що вибори на Донбасі мають відбутися за участі українських партій, українських ЗМІ, Центральної виборчої комісії, міжнародних спостерігачів та у відповідності з усіма стандартами БДІПЛ/ОБСЄ.

Крім цього, глава Української держави заявив, що ОБСЄ має отримати повний доступ до всієї окупованої території і до кордону. Він також вкотре наголосив на необхідності виведенні всіх окупаційних військ з території України.

П. Порошенко також вказав на необхідність негайного допуску на окуповані території всіх міжнародних гуманітарних місій, зокрема Міжнародного комітету Червоного Хреста та організації "Лікарі без кордонів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА