Інтерфакс-Україна
14:13 20.10.2015

Найгарячіша точка на місцевих виборах – Черкаси, вважає Магера

1 хв читати
Найгарячіша точка на місцевих виборах – Черкаси, вважає Магера

Найбільш гострі проблеми з організацією місцевих виборів на сьогоднішній день - у Черкасах, вважає заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

"Я думаю, що зараз найбільша проблема – це Черкаси, тому що практично всі рішення Центральної виборчої комісії, що стосувалися виборів і які зобов'язували цю комісію вчинити певні дії, практично всі були проігноровані", - заявив А. Магера в ефірі "5" каналу у вівторок.

Він нагадав, що ЦВК неодноразово зверталися з цього приводу до правоохоронних органів і Генеральну прокуратуру.

"Тому, як на мене, Черкаси зараз - проблема номер один", - констатував заступник голови ЦВК.

Як повідомлялося, Черкаська міська виборча комісія спочатку зареєструвала кандидатів у депутати міськради та Сергія Одарича на посаду Черкаського міського голови від партії "Вільних демократів". Однак потім вона скасувала ці рішення та затвердила текст виборчих бюлетенів без зазначення "Вільних демократів".

ЦВК скасувала ці рішення Черкаського міськвиборчкому і зобов'язала відновити реєстрацію кандидатів від партії "Вільних демократів" та внести відповідні зміни до текстів бюлетенів.

Однак Черкаський міськвиборчком відмовився виконувати рішення ЦВК навіть після зміни складу.

Раніше голова ЦВК Михайло Охендовський не виключає, що місцеві вибори в Черкасах можуть не відбутися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА